Ferie Kraśnik

i

Autor: Miasto Kraśnik/krasnik.eu

Ferie

Ferie coraz bliżej. W Kraśniku nie będziecie się nudzić!

2024-01-21 20:21

Uczniowie z naszego regionu już od poniedziałku 29 stycznia udadzą się na zasłużony, zimowy odpoczynek. W tym roku w czasie ferii w Kraśniku nie zabraknie atrakcji. Miejskie placówki przygotowały szereg bezpłatnych zajęć dla uczniów.

Za organizację zajęć odpowiadają: Centrum Kultury i Promocji, ODK SM Pomoc, Miejska Biblioteka Publiczna oraz MOSiR Kraśnik. Co mają do zaproponowania? O tym mówi Maciej Suszek z Biura Burmistrza:

Od 29 stycznia ferie to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży do aktywnego wypoczynku i skorzystania z oferty przygotowanej przez Miasto Kraśnik oraz jednostki podległe w ramach akcji "Ferie w Mieście". Uczestnicy będą mogli między innymi wziąć udział w zajęciach sportowych, kreatywnych i relaksacyjnych warsztatach fotograficznych, florystycznych czy rękodzieła. Rozbudowana oferta pozwala na skorzystanie z zajęć przez wszystkich chętnych. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Biegli na golasa. W osobliwym biegu wzięło udział mnóstwo ludzi.

Zapisy na zajęcia prowadzone są telefonicznie. Spieszcie się bo liczba miejsc jest ograniczona. Niektóre z aktywności są płatne. Szczegóły znajdziecie na stronach internetowych placówek.