Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Lubelskie: Noworoczne postanowienie poszukiwanego – pójdę do więzienia!

2022-01-04 10:32

Nowy rok to dla wielu czas podejmowania nowych wyzwań i postanowień. 26-letni mieszkaniec gminy Kraśnik postanowił zmienić swoje dotychczasowe życie. Za młodym mężczyzną od kilku miesięcy był wystawiony list gończy. Mieszkaniec Kraśnika uznał, że nowy rok to dobry moment, by zmienić tę sytuację. To co zrobił zaskoczyło policjantów.

„Dzień dobry, jestem poszukiwany”

26-letni mieszkaniec gminy Kraśnik zgłosił się dziś rano przy okienku interesanta kraśnickiej komendy w dość nietypowej sprawie. Młody mężczyzna miał ze sobą torbę podróżną, do której spakował najpotrzebniejsze rzeczy… na czas pobytu w więzieniu. Mężczyzna prawdopodobnie zmęczony był ukrywaniem się przed policją, więc sam zgłosił się na policję, informując, że jest poszukiwany. Policjanci sprawdzili tożsamość mężczyzny i faktycznie okazało się, że kilka miesięcy temu są wystawił za nim list gończy celem odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności za kłopoty z narkotykami. Zgodnie z wolą mężczyzna trafił on do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Policjanci zachęcają wszystkich poszukiwanych do podobnych postanowień noworocznych. Przypominają również, że osoby, które posiadają informacje o osobach poszukiwanych mogą zgłosić to na numer alarmowy 112 lub poprzez stronę https://poszukiwani.policja.pl/.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Wielka akcja CBŚP w Kujawsko-Pomorskiem. 5 osób zatrzymanych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE