Nerwowe zachowanie zdradziło 22-latka. Ukrył marihuanę w bieliźnie i torbie na zakupy

i

Autor: KPP Kraśnik kolaż

NERWOWY KIEROWCA

Nerwowe zachowanie zdradziło 22-latka. Ukrył marihuanę w bieliźnie i torbie na zakupy

2024-04-16 15:32

Na widok policyjnego patrolu 22-latek z powiatu janowskiego zaczął się nerwowo zachowywać. Szybko okazało się, że miał ku temu powód, czyli pokaźną ilość marihuany, którą ukrył w bieliźnie i torbie na zakupy. Teraz młodemu mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie pow. kraśnickiego. Uwagę policjantów przykuł młody mężczyzna, który próbował naprawić swoje auto na drodze. Mundurowi podjechali więc do niego, by sprawdzić, co się stało.

– Wtedy kierowca zaczął zachowywać się nerwowo. Okazało się, że w bieliźnie schował marihuanę. Resztę narkotyku ukrył w torbie na zakupy relacjonuje asp. Paweł Cieliczko, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Prezentacja elektrycznych autobusów w Kraśniku

22-latek został zatrzymany, a przejęty przez policjantów towar – zważony. Jak się okazało, młody mężczyzna miał przy sobie taką ilość marihuany, która wystarczyłaby do przygotowania około 600 porcji dilerskich. Usłyszał już zarzuty.

Przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe w kwocie 25 tys. zł precyzuje Cieliczko.

Teraz 22-latkowi grozi nawet do 10 lat więzienia.

Zobacz także zdjęcia z rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Kraśniku: