murawa

Autor: pixabay.com

Stal Kraśnika zdobyła pierwszy w tym sezonie punkt na własnym boisku

2020-09-10 6:23

Zawodnikom Stali Kraśnik udało się zdobyć pierwszy w tym sezonie punkt na własnym boisku. Spotkanie z Podhalem Nowy Targ zakończyło się remisem 2:2.

Kraśniczanie bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie. W ciągu pierwszych 10 minut udało im się zdobyć 2 gole, po strzałach Adama Zawieruchy oraz Dariusza Cygana. Z kolei już w 13. minucie nowotarżanie zdobyli bramkę kontaktową, zaś 20 minut później wyrównali wynik. Przez większość drugiej połowy spotkania na boisku dominowali zawodnicy Podhala, jednak nie udało im się zdobyć bramki. Stal ponownie doszła do głosu dopiero w końcówce spotkała, ale niebiesko-żółci również nie zdołali strzelić gola.

Po 9 kolejkach tego sezonu Stal Kraśnik zajmuje 13. pozycję w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Liderem pozostaje Wisła Puławy z 24 oczkami na koncie.