WAŻNY APEL

W wypadku przed świętami zginął policjant. Kraśnicka policja szuka świadków zdarzenia

2024-04-11 15:36

Kraśniccy policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Wielki Piątek w okolicach Kraśnika. Mundurowi proszą o rozpowszechnienie apelu i czekają na zgłoszenia od osób, które posiadają informacje na ten temat.

Tragiczny wypadek w Stróży pod Kraśnikiem. Policja apeluje do świadków

Śledztwo w sprawie tragicznego wypadku, do jakiego doszło 29 marca w Stróży w okolicach Kraśnika prowadzi Prokuratura Rejonowa. Teraz na stronie internetowej kraśnickiej policji pojawił się ważny komunikat:

„W związku z zarządzeniem Prokuratora Rejonowego w prowadzonym śledztwie poszukujemy bezpośrednich świadków śmiertelnego wypadku z udziałem osobowego BMW i motocykla Suzuki, do którego doszło 29 marca około godziny 16:48 w miejscowości Stróża na ulicy Kraśnickiej. W szczególności kierowcy czerwonego pojazdu, który jechał bezpośrednio przed wypadkiem za pojazdem BMW” – czytamy.

Kobieta runęła nagle na chodnik. Wszystko na oczach policjantów

Wszystkie osoby, które posiadają wszelkie informacje na ten temat powinny skontaktować się z prokuraturą, dzwoniąc na numer: 81 825 25 37 lub z Komendą Powiatową Policji w Kraśniku (tel.: 47 812 42 72). Można również zgłosić się tam osobiście.

Tragedia na drodze tuż przed świętami. W wypadku zginął policjant

Przypomnijmy. Prowadzone śledztwo dotyczy tragedii, do której doszło w Wielki Piątek po południu na ul. Kraśnickiej w Stróży, gdzie BMW zderzyło się z motocyklem. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu doznał bardzo poważnych obrażeń. Jak się okazało, był to funkcjonariusz kraśnickiej policji z ponad 20-letnim stażem (w momencie wypadku nie był na służbie). Niestety, pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł w szpitalu. Miał 44 lata. Na miejscu zdarzenia trwały czynności policyjne, a 19-letni kierowca BMW został zatrzymany. Był trzeźwy. Mundurowi zabezpieczyli również monitoring. Z kolei ciało 44-letniego funkcjonariusza przekazano na sekcję zwłok.