Zakończył się nabór mieszkańców do inwestycji na Piaskach. To alternatywa dla tych, których nie stać na własne mieszkanie

Zakończył się nabór lokatorów do mieszkań budowanych przez SIM Lubelskie. To ma być alternatywa dla tych, którzy mają zbyt duże dochody, aby otrzymać lokal komunalny, a jednocześnie zbyt małe, by starać się o kredyt mieszkaniowy.

Mieszkania czynszowe
Autor: Miasto Kraśnik/ Materiały prasowe

W Kraśniku na osiedlu Piaski powstanie blok z mieszkaniami na wynajem.

O zakończonym naborze mówi burmistrz Krzysztof Staruch:

Protest górników w Lublinie

Łącznie w naborze złożono 94 wnioski. Komisja rozpatrzyła je pod względem formalnym oraz dokonała oceny punktowej. Biorąc pod uwagę liczbę uzyskanych punktów oraz datę i godzinę złożenia wniosku, komisja sporządziła listę 64 potencjalnych najemców oraz listę rezerwową, w której znalazło się 30 wnioskodawców.

Mieszkania mają być gotowe w przeciągu 3 lat.