NA DROGACH

Zderzenie dwóch aut w Kraśniku. Jedno z nich dachowało. Sprawca był pijany [ZDJĘCIA]

2023-09-12 10:16

Dwa samochody w rowie, z czego jeden dachował – to bilans wypadku, do jakiego doszło w miniony weekend na jednej z kraśnickich ulic. To cud, że nikomu nic się nie stało!

Do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w minioną sobotę po południu (9 września) na ul. Suchyńskiej w Kraśniku. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Według wstępnych ustaleń kraśnickich policjantów, do zdarzenia doszło w momencie, w którym kierujący oplem 24-latek skręcał w lewo w jedną z bocznych ulic.

– Poruszający się w tym samym kierunku 22-letni kierowca audi z gminy Dzierzkowice usiłował go wyprzedzić, doprowadzając do uderzenia w bok skręcającego pojazdu. Wskutek tego oba samochody znalazły się w rowie, a audi dachowało – relacjonuje asp. Paweł Cieliczko, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Wepchnął przechodnia pod autobus. Dramat w Lublinie

Jak wykazało badanie alkomatem 22-letni sprawca zderzenia wsiadł za kierownicę mając blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Drugi z kierujących był trzeźwy. Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic poważnego się nie stało; uszkodzeniu uległy jedynie pojazdy oraz ogrodzenia okolicznych posesji. Trwa wyjaśnianie szczegółów.

Zobacz zdjęcia: Zderzenie dwóch aut na ul. Suchyńskiej w Kraśniku. Jedno z nich dachowało