Basen na świeżym powietrzu w Kraśniku

i

Autor: Miasto Kraśnik

Pływanie

Basen pod chmurką przyciąga tłumy. Tutaj można się schłodzić w upalne dni

2023-08-08 9:04

Po długiej, 2 sezonowej, przerwie do użytku mieszkańców wróciła odkryta pływalnia. Kraśniczanie chętnie korzystają z tej formy aktywności, zwłaszcza w upalne dni kiedy mogą schłodzić się w basenie. Od 30 czerwca do 12 lipca ten obiekt odwiedziło ponad 6000 osób.

Przed nami kolejny upalny weekend więc na odkrytej pływalni po raz kolejny można spodziewać się tłumów.

W ostatnią niedzielę basen odwiedziło 1200 osób - mówi burmistrz Wojciech Wilk, który zachęca mieszkańców do schłodzenia w basenie:

Z ciekawostek od 30 czerwca do 12 lipca mogliśmy gościć na odkrytej pływalni ponad 6600 osób. Rekordowy dzień pod względem uczestników należał do zeszłej niedzieli, podczas której łączna liczba przekroczyła 1200 osób.

Od piątku przy basenie funkcjonuje kawiarnia, w której mieszkańcy Kraśnika będą mogli zjeść serwowane przekąski oraz napić się schłodzonego napoju.

Odkryta pływalnia jest dostępna dla mieszkańców codziennie w godzinach 10:00 do 18:00.

Ponadto możecie skorzystać z zajęć aquafitness – w poniedziałki i piątki o godzinie 10:00 oraz we wtorki i czwartki o 17:00

Ceny biletów:

  • dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny
  • bilet normalny12 zł
  • bilet ulgowy 6 zł

Gdy już zrobi się chłodniej to dalej będziemy mogli korzystać z basenu, tym razem krytego. Ten pod chmurką wróci do nas w przyszłym sezonie wakacyjnym.

Ponadto, jeżeli zastanawiacie się jak jeszcze możecie spędzić czas na MOSiRze to zerknijcie na ich stronę.

Wanda Traczyk-Stawska w 79. rocznicę rzezi Woli mówi o przyjaźni do Niemców