ZOO

Do końca roku zoo w Zamościu odwiedzisz za darmo! Taka okazja szybko się nie powtórzy

2023-12-28 12:33

Ogród zoologiczny w Zamościu jest jedną z głównych atrakcji turystycznych miasta. To właśnie tam można zobaczyć na żywo wiele egzotycznych gatunków zwierząt. Teraz placówka ruszyła ze specjalną promocją, w ramach której do końca 2023 r. każdy może ją zwiedzić zupełnie za darmo!

Od kilku lat Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu pod koniec roku szczególnie zachęca do odwiedzin. W ostatnich dniach grudnia placówkę można bowiem zwiedzać zupełnie za darmo. Bezpłatny wstęp do zamojskiego zoo w tym roku obowiązuje od 28 do 31 grudnia włącznie. Z szansy na darmowe podziwianie różnych gatunków egzotycznych zwierząt może skorzystać każdy, niezależnie od wieku. Nie trzeba też robić wcześniejszej rezerwacji.

– Nasze ekspozycje, nasze zwierzaki są dostępne dla zwiedzających właściwie przez cały rok. Nawet podczas niepogody bardzo miło i przyjemnie można w ogrodzie zoologicznym spędzić czas – podkreślała w jesiennej rozmowie z nami Monika Skiba z Działu Edukacji Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Milera w Zamościu.

Tak powstało lodowisko w Zamościu

W sezonie zimowym (listopad-luty) zoo w Zamościu jest otwarte w godz. 9-15. Zaznaczamy jednak, że w Nowy Rok (1 stycznia) ogród zoologiczny będzie nieczynny dla zwiedzających.

Zarówno w powyższej, jak i w poniższej galerii możecie zobaczyć część mieszkańców zamojskiego zoo!

Zobacz także: Poznaj nowych mieszkańców zamojskiego zoo [ZDJĘCIA] 

Źródło: Do końca roku zoo w Zamościu odwiedzisz za darmo! Taka okazja szybko się nie powtórzy