zabawa

Kolorowy Radzyń. Piknik, dyskusja o mieście i proszek holi [ZDJĘCIA]

2023-07-07 14:26

W sobotę w Radzyniu Podlaskim odbył się piknik "Kolorowy Radzyń", a wraz z nim malowanie twarzy, konkursy plastyczne, kolorowe bańki mydlane, konkursy sprawnościowe i zmywalne tatuaże. Prawdziwym gwoździem programu były kolorowe proszki, wyrzucane w powietrze w rytm muzyki DJa Kali (Kamila Kaliszuka). A to nadal nie koniec atrakcji!

Organizację wzięło na siebie stowarzyszenie Radzyń Moje Miasto. "Kolorowy Radzyń" zgromadził ponad 300 uczestników i uczestniczek. Nad atrakcjami dla nich czuwało kilkunastu wolontariuszy i wolontariuszek, których pracę koordynował radny miejski Mariusz Szczygieł:

- Kolorowy Radzyń był inną imprezą od tych, które organizowałem w mieście dotychczas - opowiada. - Postawiliśmy na wspólną zabawę wszystkich pokoleń. Kto nie lubi kolorów? Albo waty cukrowej? Nie ma mocnych... Bawili się i najmłodsi, i najstarsi.

Impreza miała też wymiar charytatywny. Uczestnicy i uczestniczki mogli włączyć się w pomoc dla Wiktorka Zawadzkiego. Dzięki ich szczodrości udało się zebrać 3 tysiące złotych.

Zobacz zdjęcia: Remont Pałacu Potockich utknął przez spór. Kto dokończy remont zabytku?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej zwozi bele do stodoły. Dwa razy nie będzie jeździł