zabawa

Kolorowy Radzyń. Piknik, dyskusja o mieście i proszek holi [ZDJĘCIA]

2023-07-07 14:26

W sobotę w Radzyniu Podlaskim odbył się piknik "Kolorowy Radzyń", a wraz z nim malowanie twarzy, konkursy plastyczne, kolorowe bańki mydlane, konkursy sprawnościowe i zmywalne tatuaże. Prawdziwym gwoździem programu były kolorowe proszki, wyrzucane w powietrze w rytm muzyki DJa Kali (Kamila Kaliszuka). A to nadal nie koniec atrakcji!

Organizację wzięło na siebie stowarzyszenie Radzyń Moje Miasto. "Kolorowy Radzyń" zgromadził ponad 300 uczestników i uczestniczek. Nad atrakcjami dla nich czuwało kilkunastu wolontariuszy i wolontariuszek, których pracę koordynował radny miejski Mariusz Szczygieł:

- Kolorowy Radzyń był inną imprezą od tych, które organizowałem w mieście dotychczas - opowiada. - Postawiliśmy na wspólną zabawę wszystkich pokoleń. Kto nie lubi kolorów? Albo waty cukrowej? Nie ma mocnych... Bawili się i najmłodsi, i najstarsi.

Impreza miała też wymiar charytatywny. Uczestnicy i uczestniczki mogli włączyć się w pomoc dla Wiktorka Zawadzkiego. Dzięki ich szczodrości udało się zebrać 3 tysiące złotych.

Zobacz zdjęcia: Remont Pałacu Potockich utknął przez spór. Kto dokończy remont zabytku?

Rolnicy. Podlasie. Andrzej zwozi bele do stodoły. Dwa razy nie będzie jeździł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE