Centrum Kultury i Promocji

i

Autor: Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

Zajęcia dla dzieci

Najmłodsi kraśniczanie mogą skorzystać z różnorodnych zajęć. Są jeszcze wolne miejsca

2023-09-22 11:08

Wrzesień to dla najmłodszych mieszkańców Kraśnika czas kiedy wracają do szkoły i systematycznej nauki. Jednak pożyteczne można łączyć z przyjemnym dlatego Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku przypomina o zapisach na swoje zajęcia.

Wybór jest duży, a miejsca powoli się kończą.

Z czego można skorzystać w głównym oddziale?

O tym mówi Grzegorz Marcinkowski, dyrektor CKiP:

Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku od 4 do 5 i od 7 do 11 lat. Zajęcia kreatywne dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat, rysunek i malarstwo dla dzieci w wieku od 10 do 18 lat, rytmika dla smyka dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat, taniec towarzyski dla początkujących dla dzieci w wieku od 6 do 7 lat, a taniec ludowy Zespołu Pieśni i Tańca TUDRUS dla dzieci w wieku od 7 do 8 lat.

Z zajęć możecie korzystać także w Kościuszki 26

Tutaj mamy zajęcia senso-plastyczne dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat, zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat, zajęcia plastyczne z elementami florystyki dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat, zajęcia fotograficzne dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat oraz pilates dla dzieci od 7 roku życia. Serdecznie zapraszamy.

- dodaje Marcinkowski.

Mural upamiętniający tragiczną śmierć Remigiusza z Krosna

Zapisy są możliwe jedynie na miejscu w sekretariacie albo telefonicznie. Szczegóły znajdziecie na stronie Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.