Radiowóz

i

Autor: KMP Nowy Sącz

z kroniki policyjnej

Pasażerka wyrzuciła śmieci prosto na radiowóz. Jednak to kierowca „oberwał” najbardziej

2024-04-19 12:28

Takiego przebiegu wydarzeń trudno byłoby się spodziewać. 36-letnia pasażerka w trakcie jazdy wyrzuciła śmieci przez okno na ulicę, wprost pod jadący z tyłu radiowóz. Jednak po tym zdarzeniu najdotkliwiej został ukarany kierowca osobówki.

Cała sytuacja miała miejsce wczoraj rano. Dzielnicowy wyruszył oznakowanym radiowozem w rejon gminy Kraśnik na terenie której pełni służbę.

Przed nim jechał Volkswagen, z którego pasażerka wyrzuciła śmieci przez otwartą szybę na drogę. W związku z popełnionym wykroczeniem policjant zatrzymał pojazd do kontroli.

Opady deszczu w Kraśniku

- 36-latka z Gminy Trzydnik Duży przyznała się do złego zachowania i przyjęła mandat na kwotę 500 złotych za zaśmiecanie. Jednak to nie wszystko, w trakcie czynności okazało się, że 62-letni kierowca ma zakaz prowadzenia pojazdów. Co bardziej zaskakujące, w pojeździe jechał pasażer z prawem jazdy i to jemu też został przekazany pojazd. Volkswagen dodatkowo nie posiadał ważnych badań technicznych, więc został zatrzymany dowód rejestracyjny za pokwitowaniem – tłumaczy asp.  Paweł Cieliczko z kraśnickiej policji.

62-latek z Gminy Trzydnik Duży odpowie teraz za złamanie sądowego zakazu.

Zobacz także: Tak 100 lat temu wyglądał Hrubieszów. Zobacz niezwykłe stare zdjęcia!