Zbiórka krwi Kraśnik

i

Autor: Artur Mazurek

Zbiórka krwi

Poza cennym płynem będą zbierać zabawki dla potrzebujących dzieci. To już w ten weekend

2024-05-08 23:36

Zbliża się kolejna terenowa akcja poboru krwi. Tym razem krwiobus przyjedzie do Gościeradowa i zaparkuje na parkingu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury. Tego cennego płynu nie da się wyprodukować, a w magazynach ciągle są braki. Stąd apel do wszystkich zdrowych osób do tego, aby podzieliły się tym cennym płynem.

Ponadto tego dnia organizatorzy będą zbierać zabawki, słodycze, planszówki czy inne artykuły dla dzieci, które zostaną przekazane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie.

O szczegółach mówi Karol Kwiatek, Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi "Wystarczy Chcieć":

Będziemy zbierali krew dla Kasi, która jest mieszkanką Bliskowic w gminie Annopol i która choruje na białaczkę i bardzo tej krwi potrzebuje. Dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich do oddania krwi 12 maja razem z nami, ale to nie wszystko. Będziemy również zbierali zabawki, słodycze i przybory szkolne dla dzieci i wychowanków, Domu Pomocy Społecznej w Gościeradowie. Chcemy, aby Dzień Dziecka w tym roku dla wychowanków i dzieci z Domu Pomocy Społecznej był szczególny i wyjątkowy.

Happysad zapowiada nowy album. Pierwszy singiel jest już dostępny!

Zbiórka krwi i zabawek już 12 maja na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gościeradowie. Rejestracja dawców odbędzie się w godzinach 9 - 13.