Jeanne

i

Autor: Aleksander Wolak

Kultura

To ostatnia szansa, żeby wybrać się na niezwykły spektakl w Kraśniku. Zostały ostatnie bilety

2023-11-20 23:57

Scena Reduta po raz kolejny wraca do Kraśnika. Tym razem Teatr Osterwy na deskach sceny w Centrum Kultury i Promocji zaprezentuje spektakl "Jeanne".

Jest to opowieść o francuskiej emerytce, która mieszka w bloku i jest objęta wsparciem dla osób starszych. Pomaga jej młody mężczyzna, który codziennie ją odwiedza. Zgorzkniała starsza pani otwiera się na chłopaka i z czasem nawet zaczyna się uśmiechać.

Polska premiera tego dzieła miała miejsce w minioną sobotę w Lublinie. Do obejrzenia spektaklu w Kraśniku zachęca dyrektor CKiP, Grzegorz Marcinkowski:

Serdecznie zapraszam na kolejną odsłonę Sceny Reduta czyli projektu, który realizujemy wspólnie z Teatrem imienia Juliusza Osterwy w Lublinie. Już 2 grudnia o godzinie 18:00 na naszych deskach zobaczymy spektakl "Jeanne" w reżyserii Redbada Klynstra Komarnickiego, w którym rolę tytułową gra wybitna aktorka Jadwiga Jankowska Cieślak.

Jest lepszy niż ludzki kierowca

Wejście na spektakl tylko po zakupie biletu. Jeżeli chcecie zobaczyć to widowisko na żywo to spieszcie się z zakupem wejściówek bo zostały już ostatnie sztuki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE