Rekord frekwencji

Tylu chętnych się nie spodziewali. Rajd Rowerowy z Konstytucją na Rowerze z rekordem frekwencji

2024-05-06 0:39

Długi, wolny weekend, piękna pogoda więc nic tylko wsiadać na rower. Tak pomyślało blisko 1000 osób, które pojawiły się na ostatnim Rajdzie z Konstytucją na Rowerze.

Organizatorzy nie spodziewali się, aż tak dużego zainteresowania, bo przygotowali tylko 600 okolicznościowych koszulek, ale bardzo cieszą się z frekwencji i mówią, że jest to rekord, nie tylko na skale powiatu ale i województwa.

O tym mówi Michał Stawiarski, prezes Stowarzyszenia Wschód Lubelskich Serc:

Jestem ogromnie szczęśliwy. 3 maja odbył się III Rajd z Konstytucją na Rowerze. 950 biało-czerwonych serc dotarło do mety. Chce się żyć, chce się działać, chce się organizować kolejny eventy, bo wart. Jest niesamowita frekwencja. Pobiliśmy wszelkie rekordy Powiatu Kraśnickiego i myślę, że też Województwa Lubelskiego w amatorskich rajdach rowerowych. Przed nami kolejne eventy. Kolejne wyzwania. Proszę was, byście byli z nami, byście nas wspierali. Razem możemy więcej dla dobra społeczności Miasta Kraśnik, Powiatu Kraśnickiego, a także Województwa Lubelskiego. 

Zobaczcie tylko, co oni robią! Nagranie znad Wisły niesie się po sieci. Chwile grozy podczas rodzinnego pikniku

Uczestnicy rajdu mieli do pokonania 22 kilometrową trasę. Stowarzyszenie szykuje już kolejne wydarzenia, w tym także kolejne rajdy rowerowe. Na pewno Was o nich poinformujemy!