Dni Kraśnika 2024

i

Autor: Materiały prasowe Dni Kraśnika 2024

Imprezy

W weekend Dni Kraśnika. Sprawdźcie, jakie atrakcje na was czekają!

2024-07-04 18:16

Piknik rodzinny, sportowa rywalizacja, występy młodych artystów – m.in. takie wydarzenia czekają podczas tegorocznych obchodów Dni Kraśnika. O dobrą zabawę przy muzyce zadbają znane gwiazdy polskiej estrady w ramach ESKA Music Tour. W wydarzenia włącza się także redakcja Dziennika Wschodniego, ze swoją kolejną edycją akcji „Spotkajmy się nad wodą”.

W najbliższy weekend (6-7.07) Kraśnik obchodzi swoje wielkie święto. Dni Kraśnika to impreza dla całej rodziny. Bogaty program wydarzeń przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Organizatorzy zadbali też o atrakcje dla zapalonych sportowców i miłośników muzyki. Tych ostatnich z pewnością ucieszą koncerty gwiazd biorących udział w tegorocznej edycji ESKA Music Tour. Zapowiada się weekend pełen gorących wrażeń. Na stadionie MOSiR usłyszymy największe przeboje Patrycji Markowskiej, Sidney’a Polaka i grupy Ikarus Feel.

Dni Kraśnika będziemy świętować na stadionie MOSiR. Wydarzenie rozpocznie w sobotę (6.07) piknik rodzinny, który potrwa od 15:00 do18:00. Uczestnicy mogą liczyć na konkursy, animacje, a także zajęcia rekreacyjne dla rodzin. O 17:00 będzie można usłyszeć występy młodych artystów z CkiP. Nie zabraknie też sportowej rywalizacji. W planach m.in. turniej siatkówki plażowej, regaty żeglarskie, koszykarskie deble, zawody wędkarskie, a także mistrzostwa Kraśnika w tenisie ziemnym.

Wojewódzka Izba Tradycji Pożarniczych w Kraśniku

Sobota to również kolejna odsłona akcji „Spotkajmy się nad wodą” organizowanej przez redakcję Dziennika Wschodniego. W planach m.in. zawody w przeciąganiu liny, rzutkach, sumo, powerballu oraz nordic walking. Po szczegóły zajrzyjcie na stronę Dziennika Wschodniego.

Akcja Dziennika Wschodniego w Kraśniku

i

Autor: Dziennik Wschodni Akcja Dziennika Wschodniego w Kraśniku

Zobaczcie także naszą galerię zdjęć: Nadchodzą wyczekiwane Dni Kraśnika. Na scenie znane gwiazdy. Sprawdź program imprezy!