Centrum Kultury i Promocji

i

Autor: Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

Dzień mamy

Warsztaty i koncerty na Dzień Mamy. Miasto przygotowało wiele atrakcji dla kobiet i ich dzieci

2024-05-23 9:28

W Kraśniku Dzień Mamy świętuje się przez cały tydzień. Miasto z okazji zbliżającego się święta przygotowało wiele atrakcji zarówno dla pań jak i ich pociech.

W środę (22.05) dzieci w wieku 7-12 lat mogły wziąć udział w warsztatach w Pracowni Orange, podczas których wykonali breloczki ze sznurka przy użyciu techniki makramy dla swoich mam.

Z kolei w czwartek (23.05) na scenie CKiP odbędzie się wyjątkowy koncert, na który zaprasza dyrektor Grzegorz Marcinkowski:

Wraz z burmistrzem Miasta Kraśnik panem Krzysztofem Staruchem serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert jaki z okazji Dnia Mamy przygotowali nasi mali artyści działający w Centrum Kultury i Promocji pod okiem instruktorów Agaty Adamczyk, Zuzanny Gajewskiej oraz Dariusza Bochniaka. 24 maja godzina 17:00 sala widowiskowa Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Serdecznie zapraszamy.

25 maja czas na kolejne warsztaty. Tym razem w Kościuszki 26. To zajęcia dla dzieci w wieku 9 - 13 lat oraz ich mam. Tu wszyscy chętni razem wykonają księżycowe poduchy.

Zgotował żonie piekło. Gdy się wyprowadziła z dziećmi, podpalił ich dom

Świętować będziemy także w przyszłym tygodniu. 28 maja chętni wezmą udział w muzyczno-teatralnym programie z utworami m.in. Violetty Villas, Edyty Geppert i Skaldów w interpretacjach młodych wokalistek, a także dwa spektakle dziecięcych grup NOTOCO. Początek 28 maja o 18.00 w sali widowiskowej. Wstęp wolny.