Stal Kraśnik vs Łada Biłgoraj

i

Autor: Stal Kraśnik

Sport

Zmarnowana szansa na zwycięstwo. Było sporo sytuacji, ale Stal Kraśnik jedynie zremisowała z Ładą Biłgoraj

2024-03-24 22:22

Była walka, podbramkowe okazje i wielki niedosyt. Stal Kraśnik jedynie zremisowała z Ładą Biłgoraj na własnym stadionie. Niebiesko-żółtym zabrakło szczęścia w polu karnym rywali, ale dalej walczą o awans do III Ligi.

Spotkanie z Ładą Biłgoraj podsumował trener Kamil Dydo:

Chcieliśmy ten mecz wygrać. Pierwsza połowa uważam, że pod nasze dyktando, fajnie wyglądaliśmy, stwarzaliśmy sobie sytuacje. Fakt faktem pierwsza połowa zakończyła się remisowo. Druga połowa to już tutaj troszeczkę mankamentów, zagrania takie nonszalanckie. Tak szczerze to wydaje mi się, że straciliśmy 2 punkty, a nie zyskaliśmy jeden. Liga jest długa, zweryfikuje nas troszeczkę dalej. Dalej jesteśmy w tej czołówce i dalej będziemy kontynuować nasze zbieranie punktów. Chłopakom mogę przede wszystkim podziękować za walkę, za zaangażowanie, całe serducho włożyli w to wszystko. 

Prezentacja elektrycznych autobusów w Kraśniku

Kolejny mecz już 30 marca. Niebiesko-żółci zmierzą się wtedy na wyjeździe z Janowianka Janów Lubelski, która jest obecnie liderem tabeli jedynie z jedną porażką na koncie. To może być trudna przeprawa dla Stalowców dlatego przyda im się Wasze wsparcie!