Stal Kraśnik

i

Autor: Stal Kraśnik

Sport

Będzie nowy trener Stali Kraśnik. To on ma poprowadzić drużynę do awansu

2024-04-15 0:33

7 punktów w pięciu meczach i dymisja trenera. Nie w taki sposób kibice Stali Kraśnik wyobrażali sobie początek rundy wiosennej.

Były zagraniczne transfery i zapowiedzi o walkę o najwyższe cele, jednak niebiesko-żółci zdołali tylko wygrać z Gromem Kąkolewnica i Lublinianką Lublin. Po drodze zremisowali jeszcze z Ładą Biłgoraj i przegrali z Janowianka Janów Lubelski i Startem Krasnystaw czyli drużynami, które również walczą o awans do III Ligi.

W czołówce Hummel IV Ligi zrobiło się tłoczno. Stal dalej walczy o najwyższe cele, a ma im w tym pomóc nowy trener. Dzisiaj mamy się przekonać kto nim zostanie. Na godzinę 16 zaplanowano konferencję z udziałem nowego szkoleniowca. Stal Kraśnik cały czas utrzymuje się na podium tabeli i ustępuje miejsca jedynie Janowiance i Lewartowi. Na nowego trenera czeka trudne zadanie jakim jest poprawa formy drużyny i wywalczenie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Najbardziej instagramowa szklarnia na Podkarpaciu

Niebiesko-żółci najbliższy mecz rozegrają już w środę kiedy to zmierzą się u siebie ze Stalą Poniatowa czyli jednym z outsiderów IV ligi.