Klub Karate Tradycyjnego Chidori

Autor: Klub Karate Tradycyjnego Chidori

Karatecy znów wracają z workiem medali. Tym razem z Mistrzostw Polski

2024-04-26 0:12

31 medali przywieźli karatecy z Klub Karate Tradycyjnego Chidori, którzy brali udział w Mistrzostwach Polski. Wśród zawodników wyłoniono aż 10 Mistrzów Polski w swoich kategoriach. Na zawodach Klub zajął 4 miejsce w klasyfikacji generalnej z dorobkiem 7 złotych, 11 srebrnych i 13 brązowych medali.

Największy sukces odniosła Paulina Tutka zdobywając 6 medali. Bardzo dobrze zaprezentowała się także kraśniczanka Natalia Najs, która wywalczyła 3 medale. Została mistrzynią w fukungo, oraz brązową medalistką w kumite i kata dr.

Zawodnicy są zadowoleni mówi Marek Bury, prezes Klubu Karate Tradycyjnego Chidori:

Z perspektywy naszego klubu jest to niewątpliwie duży sukces. Nie było łatwo o te medale, ale nasi zawodnicy spisali się znakomicie. Zawodnicy dali z siebie wszystko i to zaprocentowało bardzo dobrym wynikiem.

Ta makabryczna zbrodnia wstrząsnęła Nową Sarzyną

O wszystkich medalistach przeczytacie na profilu Klubu Karate Tradycyjnego Chidori.