szczepionka

i

Autor: pixabay.com

Kraśniccy seniorzy mogą już zapisywać się na szczepienia przeciw Covid-19

2021-01-18 16:07

Seniorzy, którzy ukończyli 80 lat, mogą już rejestrować się na szczepienia przeciw Covid-19. W Kraśniku będą się one odbywać w 6 punktach.

ESKA XD #014

Znajdują się one przy ulicy: Krasińskiego, Urzędowskiej, Sikorskiego, Narutowicza oraz Fabrycznej. Osoby, które będą chciały umówić się na szczepienie, mogą skorzystać ze specjalnej infolinii 989, zrobić to elektronicznie przy pomocy Internetowego Konta Pacjenta, za pośrednictwem placówki w której wystawiono im e-skierowanie lub w punkcie szczepień.

Seniorów o akcji szczepień informują bezpośrednio pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kraśniku. Miasto pomoże ponadto w transporcie mieszkańców do punktów szczepień. Więcej informacji na temat tej opcji można uzyskać pod numerem telefonu: 721 850 550.

Od piątku 22 stycznia na szczepienia będą się mogły zarejestrować także osoby, który ukończyły 70 lat. Seniorom pierwsze szczepionki zostaną podane w poniedziałek 25 stycznia.

Sonda
Czy zaszczepisz się przeciw SARS-CoV-2?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE