piłka nożna

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

LKS Tęcza Kraśnik zaprasza najmłodszych do dołączenia do drużyny

2021-01-08 13:48

Klub Sportowy Tęcza Kraśnik zaprasza najmłodszych do rozpoczęcia swojej przygody z piłką nożną. W przyszłym tygodniu odbędą się treningi rekrutacyjne do grupy „skrzatów”, do której mogą dołączyć dzieci urodzone w 2014 roku lub później.

ESKA XD #013

Podczas nadchodzących zajęć najmłodsi powinni mieć ze sobą koszulki, spodenki oraz obuwie z miękką, jasną podeszwą. Więcej na temat treningów mówi prezes klubu Tęcza Kraśnik Piotr Nowicki:

Zapraszamy na trening, żeby się sprawdzić, zobaczyć czy dzieciakom się spodoba. Oczywiście w tym wieku to nie możemy jeszcze rozmawiać o piłce nożnej konkretnie, to są raczej jakieś zajęcia ruchowe, gry, zabawy itd. więc takie zaznajomienie w ogóle z: pracą w drużynie, z innymi dziećmi, z piłką w rękach i przy nodze.

Zajęcia rekrutacyjne będą mieć miejsce się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Urzędowskiej w Kraśniku. Trening dla pierwszej grupy rozpocznie się we wtorek 12 stycznia o godz. 19:00, zaś dla drugiej w czwartek 14 stycznia o tej samej godzinie. Klub nie wyklucza, że w razie dużego zainteresowania zajęciami, ogłoszony zostanie również trzeci termin. Numery kontaktowe oraz więcej informacji na temat treningów znajdziecie na profilu LKS Tęczy Kraśnik na Facebooku.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...