Tragedia

Lubelskie: Tragedia na drodze. Na miejscu zginął 32-letni kierowca samochodu

2024-06-17 8:50

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-letni kierujący Volkswagenem na prostym odcinku drogi, z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie przejechał przez przydrożny rów i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, zmarł na miejscu.

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę (16.06) około godz. 5:40 w miejscowości Lasy na starej drodze krajowej numer 19 Lublin-Kraśnik.

- Wstępne ustalenia wskazują na to, że 32-letni kierujący Volkswagenem na prostym odcinku drogi (jadąc w kierunku Kraśnika) z nieustalonych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie przejechał przez przydrożny rów i uderzył w drzewo – informuje asp. Paweł Cieliczko z kraśnickiej policji.

Nocny wypadek na DK 25! Rannych aż 7 osób

W wyniku poniesionych obrażeń mieszkaniec powiatu opolskiego poniósł śmierć na miejscu. Mężczyzna podróżował samochodem sam.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz także: Tłumy na IV Świdnik Air Festival 2024. To było niezwykłe show! Zobaczcie zdjęcia

Źródło: Lubelskie: Tragedia na drodze. Na miejscu zginął 32-letni kierowca samochodu