NOSG

i

Autor: NOSG

praca

Lubelskie. Tutaj szukają ludzi do pracy. Do wzięcia ponad 6 tys. na rękę

2024-04-19 16:43

Przynajmniej 150 osób może zacząć stabilną, a zarazem pełną wyzwań pracę w mundurówce. Rekrutację prowadzi Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie. Zarabia się tam ponad 6 tys. zł na rękę.

Ale zanim to nastąpi, trzeba wziąć udział w rekrutacji, a po nim – w szkoleniu. W czasie jego trwania na konto wpłynie nam ok. 4 365 zł netto (jeśli 26. urodziny mamy dopiero przed sobą) albo ok. 4 119 zł netto (jeśli jesteśmy w wieku 26+). Po szkoleniu w zależności od wieku zarobimy ok. 6 556 zł netto lub ok. 6 021 zł netto miesięcznie.

Nie wyprzedzajmy jednak faktów. Żeby nasz numer konta miał szansę w ogóle znaleźć się w księgowości Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie, musimy spełniać następujące wymagania:

  • wyłącznie obywatelstwo polskie,nieposzlakowana opinia,
  • niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
  • korzystać w pełni z praw publicznych,
  • co najmniej średnie wykształcenie,
  • zdolność fizyczna i psychiczna do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej,
  • dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Jeśli spełniamy te kryteria i interesuje nas praca przy ochronie granicy państwa, kontroli ruchu granicznego, rozpoznawaniu przestępstw i zapewnianie bezpieczeństwa w komunikacji międzynarodowej, musimy sprostać jeszcze jednemu wymaganiu i złożyć potrzebne dokumenty. W tym celu trzeba wybrać się do siedziby oddziału w Chełmie, po wcześniejszym wyznaczeniu terminu i konkretnej godziny do ich złożenia. Zapisy kandydatów i kandydatek zainteresowanych złożeniem dokumentów odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 pod nr tel. 82-568 50 92 lub 797 337 619 lub za pomocą elektronicznego modułu, który znajduje się na stronie internetowej NOSG.

O tym, jakie dokumenty należy tam dostarczyć, jak dokładnie przebiega rekrutacja i na czym polega test sprawnościowy, przeczytacie na tej stronie.

Zobacz zdjęcia: Dachowanie auta w miejscowości Bodaczów. Pasażerką była ciężarna kobieta

Jare Gody w Lublinie. Pożegnali zimę słowiańskim topieniem marzanny
Źródło: Lubelskie. Tutaj szukają ludzi do pracy. Do wzięcia ponad 6 tys. na rękę