MPK w Kraśniku przygotowało nowy rozkład jazdy

i

Autor: MPK w Kraśniku

MPK w Kraśniku czeka na uwagi pasażerów do nowego rozkładu jazdy

2021-01-07 18:44

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Kraśniku zdecydowało, że nie będzie wprowadzać sobotniego rozkładu jazdy w dni robocze w okresie kwarantanny narodowej. Kursy kraśnickich autobusów będą odbywać się zgodnie z harmonogramem dla dni powszednich.

Najpopularniejsze lakiery samochodowe | ESKA XD - Prosto z salonu #13

Zmiany nastąpią najprawdopodobniej po 18 stycznia. Będą się one wiązać z planowanym powrotem do szkół dzieci z klas 1-4 szkoły podstawowej oraz nowym rozkładem jazdy ze stacji Kraśnik. Kraśnickie MPK planuje, że rozkład jazdy, który ma wejść w życie za niespełna dwa tygodnie, będzie całoroczny. Mają być w nim wyróżnione dni powszednie, dni powszednie wolne od nauki szkolnej, soboty oraz niedziele. Spółka przekonuje, że to rozwiązanie pozwoli uniknąć konieczności zmiany rozkładów podczas dynamicznie zachodzących zmian związanych z pandemią koronawirusa.

MPK w Kraśniku prosi mieszkańców miasta o to, aby ewentualne uwagi co do przyszłego rozkładu zgłaszać najpóźniej do 11 stycznia. Zgłoszenia można kierować na adres biuro@mpk-krasnik.pl. Więcej informacji znajdziecie na stronie mpk-krasnik.pl oraz na facebookowej stronie spółki.

Zdasz test na pieszego? Sprawdź, czy nie stwarzasz zagrożenia!

Pytanie 1 z 15
Kiedy pieszy ma obowiązek posiadać odblaski?