Polska Unia Karate Tradycyjnego

i

Autor: Polska Unia Karate Tradycyjnego

Sport

Najlepsi karatecy będą rywalizować w Kraśniku. Przed nami Chidori Cup

2023-11-15 0:03

Kraśnik po raz kolejny stanie się stolicą polskiego karate. Do naszego miasta przyjadą zawodnicy z całej Polski, którzy będą rywalizowali między sobą w wielu kategoriach. W Kraśniku pojawią się także wielu medalistów świata i Europy.

Takimi wydarzeniami chcemy promować sport wśród najmłodszych i całych rodzin - mówi Marek Bury, prezes Klubu Karate Tradycyjnego Chidori:

To ogólnopolski turniej, który robimy technicznie już od ponad 10 lat. Przyjeżdżają do nas ludzie z całej Polski, także będą startować zarówno właściwie w kategoriach dzieci, jak i w kategoriach juniorów, juniorów młodszych, młodzieżowców, ale również seniorów i rodziców, bo ostatnio stawiamy na sport właśnie całych rodzin. Także ćwiczą zarówno maluszki razem z rodzicami.

Herkules po latach. Tak dziś wygląda Kevin Sorbo!

Turniej odbędzie się 25 listopada w Szkole Podstawowej numer 2 w Kraśniku. Wstęp jest wolny. Karatecy muszą zgłosić chęć uczestnictwa do 19 listopada. Link do formularza znajdziecie tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE