Galeria

Nietypowy manifest na kraśnickim rynku. Jego autor daje się we znaki mieszkańcom [GALERIA]

2024-03-28 23:15

Wulgarne napisy szpecą okolice kraśnickiego rynku. Autor nietypowego manifestu daje się we znaki także swoim sąsiadom. Jak powiedzieli nam anonimowo niektórzy mieszkańcy, mężczyzna odpowiedzialny za powstanie obraźliwych banerów głośno słucha muzyki, często się awanturuje i jest wulgarny, a niektórzy się go po prostu boją.

Sprawę wulgarnych napisów na kraśnickim rynku mieszkańcy kilkakrotnie zgłaszali także do służb:

Jeśli chodzi o interwencje w okolicy kraśnickiego rynku w ostatnim czasie związane z umieszczaniem napisów z nieprzyzwoitą treścią, czy też bezprawnych ogłoszeń to kraśnicka jednostka otrzymała jedno zgłoszenie w połowie września ubiegłego roku. Sprawa trafiła do sądu, gdzie sprawca został ukarany grzywną. Kolejne pod koniec września dotyczyło umieszczenia nielegalnie plakatów na oknach jednego z budynków. Sprawa została również skierowana do sądu, a sprawca ukarany przez sąd grzywną. Otrzymaliśmy także zawiadomienie o umieszczenie baneru z nieprzyzwoitymi napisami od Straży Miejskiej. Trwają dalsze czynności w związku ze zgłoszeniem.

- mówi aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej policji.

Prezentacja elektrycznych autobusów w Kraśniku

Autor manifestu przesyła swoje kolaże do różnych instytucji. Co jakiś czas pojawia się także w Urzędzie Miasta, gdzie także wykazuje się swoją wulgarnością czy nawet agresywnością. Jego wizyty odbywają się w asyście Straży Miejskiej.