mercedes

i

Autor: Nadbużański Oddział Straży Granicznej

granica

Pogranicznicy zatrzymali skradzionego mercedesa. Był wart grubo ponad pół miliona złotych!

2023-09-15 11:19

Skradzionego mercedesa wartego ok. 600 tys. zł zatrzymali funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału SG na przejściu z Ukrainą w Zosinie. Od początku roku odzyskali już poszukiwane pojazdy o łącznej wartości ponad 8 mln zł.

Do zdarzenia doszło na przejściu granicznym w Zosinie (pow. hrubieszowski), gdy 35-letni obywatel Litwy próbował w czwartek wyjechać z Polski do Ukrainy samochodem marki mercedes G63 AMG, o szacunkowej wartości 600 tys. zł.

- Podczas prowadzonej szczegółowej kontroli, mundurowi ujawnili ingerencję w pole numeryczne VIN tego pojazdu. W czasie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili również, iż samochód jest poszukiwany jako utracony na terytorium Andory – przekazał kpt. SG Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG.

Dodał, że obywatel Litwy wraz z pojazdem i dokumentami został skierowany do dyspozycji funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Od początku tego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej podczas prowadzonych odpraw granicznych odzyskali poszukiwane pojazdy o łącznej wartości ponad 8 mln zł.

Sąd Apelacyjny zaostrzył kary dla zabójców Remka z Krosna
Źródło: Pogranicznicy zatrzymali skradzionego mercedesa. Był wart grubo ponad pół miliona złotych!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE