Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.J.Rudlickiego w Olbięcinie

i

Autor: Gmina Trzydnik Duży

Dzień otwarty

Przyjdź, zobacz i zostań. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olbięcinie organizuje Dzień Otwarty

2024-04-21 23:49

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jerzego Rudlickiego w Olbięcinie otwiera swoje drzwi dla potencjalnych przyszłych podopiecznych.

To niezwykła okazja dla rodziców i dzieci, aby poznać Ośrodek, zobaczyć, jak wygląda nauka w szkole i jakie korzyści niesie dla uczniów.

Do udziału w wydarzeniu zachęca dyrektor placówki Małgorzata Wisłocka-Czachór:

W programie dni otwartych są warsztaty kulinarne i cukiernicze oraz warsztaty ogrodnicze. Umożliwimy państwu zwiedzanie naszych pomieszczeń szkół, budynku, ale przede wszystkim zobaczycie państwo, jak bardzo atrakcyjne jest położenie naszego ośrodka w zespole dworsko-parkowym w Olbięcinie. Mamy skwery, mamy dziedziniec ukwiecony, mamy boiska. W naszym ośrodku spotka was na pewno słodka niespodzianka.

Do szkoły zaprasza także uczennica Kornelia:

Zapraszam wszystkich do naszej szkoły na dni otwarte. Nasza szkoła znajduje się w malowniczej miejscowości Olbięcin. Jestem uczennicą klasy trzeciej branżowej. Uczę się na kierunku kucharz. W czasie mojej nauki zdobyłam umiejętności praktyczne oraz wiedzę teoretyczną i poznałam nowe osoby. Jestem również przewodniczącą samorządu uczniowskiego. W tej szkole czuje się bezpiecznie, jest przemiła atmosfera. Warto tutaj przyjechać, zobaczyć. Przyjdź. Zobacz, Zostań.

O zaletach ośrodka mówi nauczyciel wychowania fizycznego Kamil Kapuściński:

Po pierwsze mamy świetną atmosferę, mamy bardzo fajnych, ambitnych i bardzo utalentowanych nauczycieli i wychowawców, ponieważ są wszechstronni, prowadzą zajęcia i teatralne, i muzyczne, i kulinarne, i sportowe. Jeździmy na różnego rodzaju zawody sportowe. Poza tym nasi uczniowie czują się bardzo bezpiecznie. Mamy ośrodek, który jest położony z dala od ruchliwej ulicy. Mamy dużo zieleni, wychodzimy na dwór, często na różnego rodzaju zajęcia. Poza tym mamy internat. Mamy busy, które dowożą naszych uczniów. Mamy obiady i praktyki.

Palestyńczycy w niezwykły sposób pożegnali Damiana z Przemyśla

To wszystko już w czwartek 25 kwietnia o godzinie 11.