Stal Kraśnik

i

Autor: Urząd Miasta w Kraśniku

Stal Kraśnik w kolejnym meczu zmierzy się z Jutrzenką Giełbutów

2020-11-20 18:10

Zawodnikom Stali Kraśnik do końca tego sezonu pozostały już tylko trzy spotkania. W najbliższym zmierzą się oni z Jutrzenką Giełbutów.

ESKA XD #010

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się we wrześniu 2019 roku i zakończył remisem 1:1. Oba zespoły znajdują się obecnie na pozycjach spadkowych. Na 21 miejsc, Stal Kraśnik zajmuje 18. a Jutrzenka Giełbutów 19. pozycję, mając na swoim koncie po 16 punktów. Należy jednak zaznaczyć, że w czasie kiedy Jutrzenka rozegrała już 19 spotkań, niebiesko-żółci jedynie 17. Wynikało to z kwarantanny w drużynie kraśniczan, po tym jak u części zawodników wykryto koronawirusa.

Spotkanie pomiędzy Stalą a Jutrzenką odbędzie się w sobotę 21 listopada o godz. 11:00 w Giełbutowie. Kolejne mecze Stali Kraśnik będą mieć miejsce 25 oraz 29 listopada. Wtedy też dowiemy się czy kraśniczanie pozostaną w III lidze.

Sonda
Czy studniówki powinny zostać odwołane?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE