Stal Kraśnik

i

Autor: Urząd Miasta w Kraśniku

Stal Kraśnik w ostatnim meczu rundy jesiennej zmierzy się z Podlasiem Biała Podlaska

2020-11-27 13:43

Zawodnikom Stali Kraśnik do końca rundy jesiennej pozostało już tylko jedno spotkanie. W ostatnim meczu zmierzą się oni z piłkarzami Podlasia Biała Podlaska.

Ile Polacy wydadzą na świąteczne zakupy w 2020?

Pierwotnie, spotkanie pomiędzy drużynami miało odbyć się przed trzema tygodniami. Zostało ono jednak przesunięte ze względu na kwarantannę w drużynie niebiesko-żółtych, po wykryciu u części zawodników przypadków zakażenia koronawirusem. Ostatni mecz pomiędzy Stalą a Podlasiem odbył się w sierpniu ubiegłego roku. Kraśniczanie wygrali wtedy 5:1. 

Obie drużyny znajdują się obecnie na pozycjach spadkowych. Stal Kraśnik zajmuje 16. miejsce, mając na swoim koncie 19 punktów. Podlasie Biała Podlaska znajduje się na przedostatniej, 20. pozycji w tabeli posiadając o 4 oczka mniej niż kraśniczanie. W tym sezonie w 4. grupie III ligi najlepiej radzą sobie piłkarze Wisły Puławy, którzy zgromadzili dotychczas 48 punktów. Na ostatnim miejscu są zawodnicy Hetmana Zamość z 7 oczkami na koncie.

Spotkanie pomiędzy Stalą a Jutrzenką odbędzie się w niedzielę 29 listopada o godz. 12:30 w Kraśniku. Daty meczów rundy wiosennej nie są na razie znane.

Sonda
Eurowizja Junior 2020 - czy Polska wygra trzeci raz z rzędu?