Wisła górą

i

Autor: Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku

Kultura

Ta wystawa ukazuje Wisłę z zupełnie innej perspektywy. Można ją oglądać do końca listopada

2023-11-16 10:31

Jeszcze do końca listopada możecie obejrzeć niezwykłą wystawę "Wisła górą", która znajduje się w Galerii "Trójka" w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

Autorem fotografii jest Grzegorz Jankowski, który robił Wiśle zdjęcia z drona. Dla autora był to też sentymentalny powrót w przeszłość, gdyż jego dziadek pochodził z jednej strony rzeki, a babcia z drugiej.

Każda podróż nad Wisłę wiązała się z zupełnie nowymi doznaniami - przyznaje Grzegorz Jankowski:

Zobaczyłem, że ta Wisła z góry wygląda zupełnie inaczej niż z poziomu brzegu. Za każdym razem, kiedy zacząłem tam jeździć, zacząłem odnajdywać coraz ciekawsze fragmenty, coraz ciekawsze zdjęcia, coraz ciekawsze kadry, które praktycznie te miejsce, które w której jeździłem, można powiedzieć za każdym razem one się zmieniały, pokazywały zupełnie nowe formy i to mnie mocno zainteresowało. Efekty są mocno zaskakujące. Mam nadzieję, że ciekawe i pokazujące zwykłą można powiedzieć rzekę w zupełnie niezwykły sposób.

Barwy szczęścia. Poważny błąd Jerzego! Bezwzględny Wilk mu tego nie daruje

Wkrótce wystawę najprawdopodobniej będziemy mogli oglądać w Annopolu, Lublinie czy nawet Warszawie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE