Wypadek motocykl

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku

Policyjne

Tragiczny weekend na drogach. Nie żyje motocyklista

2024-05-13 1:04

Kolejny śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty w naszym regionie. Tym razem z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn kierowca zjechał nagle z drogi i uderzył w barierki i drzewo.

Do takiego zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 6 rano na skrzyżowaniu ulic Ostrowieckiej i Ludmiłowskiej w Spławach Pierwszych.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że motocyklem typu "cross" podróżowało dwóch mężczyzn, po czym nagle zjechali z drogi.

O szczegółach mówi aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej policji:

Policjanci przybyli na miejsce rozpoczęli akcję reanimacyjną, po chwili dołączyły straż pożarna i pogotowie ratunkowe oraz śmigłowiec LPR. Mimo prowadzonych czynności ratunkowych życia 35 latka nie udało się uratować. 24 latek trafił z obrażeniami do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują na to, że dwóch mieszkańców gminy Kraśnik jechało na motocyklu i w pewnym momencie, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechało i uderzyło w przydrożną barierkę oraz drzewo.

Pożar centrum handlowego na Marywilskiej

Policjanci apelują także do kierowców o ostrożną jazdę:

Po raz kolejny apelujemy o ostrożność i rozwagę na drodze do kierowców pojazdów oraz jednośladów, gdyż pogodna aura sprzyja wyjazdom.

Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku.