podpisanie umowy

i

Autor: Facebook/Wojciech Wilk - Burmistrz Miasta Kraśnik

Wiemy już, kto wygrał przetarg na przebudowę kraśnickiej krytej pływalni

2020-11-18 13:49

Kraśnicki Ratusz rozstrzygnął przetarg na przebudowę krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Konkurs wygrała firma MAX-BUD, która dokona modernizacji basenu za prawie 20,8 miliona złotych.

Kiedy powrót do szkół? Koniec zdalnego nauczania

Wkład miasta będzie wynosił niewiele ponad 25% tej kwoty. Pozostałą część pokryją dwa dofinansowania – 12 milionów złotych ze środków Unii Europejskiej oraz 3 miliony z Ministerstwa Sportu. Więcej na temat tego, jak zmieni się kraśnicka pływalnia, mówi burmistrz miasta Wojciech Wilk:

Znajdą się tam trzy baseny z hydromasażami i jacuzzi. Została zaprojektowana strefa rekreacyjna dla najmłodszych dzieci, składająca się z brodzika z zabawkami wodnymi, zjeżdżalni, pulsujących wodą armatek. Będzie tam również sauna sucha i mokra dla 6-8 osób. Oczywiście znajdą się tam także: pokoje, szatnie dla trenerów i zawodników, poczekalnia, pomieszczenie przeznaczone na kawiarenkę.

Przebudowana zostanie także niecka basenu 25-metrowego basenu, tak ab dostosować ją do obowiązujących przepisów Światowej Federacji Pływackiej. Pozwoli to organizować w Kraśniku zawody na szczeblu co najmniej wojewódzkim. Pływalnia MOSiR ma zostać oddana do użytku w czerwcu 2022-ego roku.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...