Turniej w siatkonogę

i

Autor: Miasto Kraśnik

Turniej charytatywny

Zagrają charytatywnie w siatkonogę i będą licytować fanty. To wszystko żeby pomóc dzieciom

2023-12-08 21:54

Po raz kolejny zagrają w siatkonogę aby pomóc tym, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia. W Kraśniku będą rywalizować między sobą zawodowi sportowcy, a także amatorzy.

Poza samym turniejem w trakcie imprezy odbędą się licytacje sportowych gadżetów między innymi koszulek piłkarskich.

Zebrane środki zostaną przekazane między innymi do podopiecznych kraśnickiego domu dziecka czy Julka, który potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

O szczegółach mówi Daniel Szewc, organizator:

Od samego początku przyjęliśmy założenie, że każdy może zagrać w naszym turnieju i grają w nim zarówno profesjonalni piłkarze jak i czyści amatorzy i tak to zazwyczaj wygląda. Mamy zawsze taką mieszankę takich drużyn złożonych z zawodników występujących na co dzień na boiskach piłkarskich, na hali, ale i takich, którzy w piłkę grają czysto amatorsko.Dzięki temu turniejowi możemy pomóc dzieciom i ludziom, którzy tej pomocy potrzebują. Zawsze gramy dla domu dziecka. Dzieciaki zawsze otrzymują od nas jakieś prezenty. Dodatkowo zawsze chcemy wesprzeć jakieś dziecko, które wymaga leczenia czy rehabilitacji.

Im wcześniej zaczniesz oszczędzać, tym na emeryturze będzie ci lżej

To już 6. edycja tego wydarzenia. Turniej odbędzie się w sobotę, 23 grudnia, o godzinie 9 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej numer 5.