Joga

Znów będą ćwiczyć ze szczeniaczkami. W ten sposób chcą pomóc zwierzakom i wolontariuszom

2024-05-16 1:18

Joga nie tylko obniża napięcie emocjonalne i poprawia samopoczucie, dzięki tym ćwiczeniom poprawimy też swoją sylwetkę, a jak się okazuje możemy też pomóc szczeniaczkom.

Już w ten weekend w Kościuszki 26 odbędzie się Puppy Yoga - czyli zajęcia jogi prowadzone w towarzystwie piesków. To już kolejna odsłona tego wydarzenia, które wcześniej spotkało się ze sporym zainteresowaniem.

Wydarzenie ma charakter charytatywny, a uzyskane wsparcie trafi do Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Tulimy".

Na wydarzenie zaprasza Edyta Rydzewska jedna z organizatorek:

Zapraszamy państwa na kolejne takie wydarzenie w naszym mieście. Puppy joga, czyli spotkanie, podczas którego będziemy ćwiczyć jogę w towarzystwie uroczych szczeniaczków ze Stowarzyszenia Tulimy. Gwarantuje, że wyjdą państwo z naszych zajęć zrelaksowani i szczęśliwi. To nieprawdopodobna dawka endorfin, której trudno szukać gdziekolwiek indziej. Wydarzenie ma charakter charytatywny. Dla podopiecznych, bowiem będziemy zbierać karmę, a wejściówką będzie cegiełka w kwocie 30 zł. Prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 726726343.

Polska w ogniu! Czy za ostatnimi pożarami stoi Rosja?

Puppy Yoga odbędzie się już w najbliższą sobotę 18 maja o godzinie 16 w Kościuszki 26.