Kultura

Sidney Polak i Patrycja Markowska rozgrzali mieszkańców. Za nami Dni Kraśnika

2024-07-07 23:15

Pikniki, sportowa rywalizacja i festiwalowy klimat. Tak w skrócie wyglądały tegoroczne Dni Kraśnika. Głód muzycznych emocji zapewniły występy gwiazd polskiej estrady w ramach ESKA Music Tour. Na scenie mogliście posłuchać Icarus Feel, Sidneya Polaka czy Patrycji Markowskiej.

Kraśnik swoje huczne święto co roku organizuje na początku wakacji. Od lat też przyciąga tłumy na stadion MOSiR. To nie tylko wspaniałe wydarzenie dla mieszkańców tego miasta, ale także doskonały pretekst dla turystów, by odwiedzić Kraśnik.

Tegoroczne Dni Kraśnika rozpoczęły się już w piątek 5 lipca od kina plenerowego “Mamma mia!” nad Zalewem Kraśnickim. W trakcie trzydniowego świętowania wszyscy chętni mogli skorzystać z wielu innych atrakcji takich jak piknik rodzinny, konkursy, animacje, zajęcia rekreacyjne dla rodzin, występy młodych artystów z CkiP.

Ci bardziej aktywni mogli wziąć udział w wielu sportowych wydarzeniach. Odbył się między innymi turniej siatkówki plażowej, regaty żeglarskie, koszykarskie deble, zawody wędkarskie, a także mistrzostwa Kraśnika w tenisie ziemnym.

Radio Eska: Krzysztof Rutkkowski zdradził swój sekret wiecznej młodości

Tegoroczne Dni Kraśnika odbyły się w ramach ESKA Music Tour.