Zatrzymani poszukiwani

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku

Policyjne

Ukrywali się i byli poszukiwani listami gończymi. Kraśnicka policja zatrzymała 8 osób

2024-02-19 10:55

Kraśniccy policjanci zatrzymali osiem osób poszukiwanych listami gończymi. Większość z nich wpadło na terenie naszego powiatu, a jeden z nich nawet w Świdniku. Mundurowi zatrzymali także 15-letnią dziewczynę, która uciekła z ośrodka opiekuńczego.

Więcej o tym mówi aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej policji:

Tylko  w ciągu jednego dnia zatrzymali dwie poszukiwane osoby, które już siedzą za kratkami - 61-letniego mieszkańca Kraśnika za kradzieże, następnie na terenie Świdnika - 28 latka z Gminy Trzydnik Duży poszukiwanego za kradzieże i oszustwa.

W trakcie poszukiwań opiekuńczych tego samego dnia na terenie Kraśnika odnaleźli 15-latkę, która już była przygotowana do wyjazdu za granicę. W ostatniej chwili natrafili na miejsce gdzie się ukrywała, wtedy doszło do niecodziennej sytuacji, gdyż postanowiła uciec i wyskoczyła z pierwszego piętra w klapkach - jednak na dole czekali już policjanci. W związku z tym trafiła z powrotem do ośrodka.    

Apeluje także do wszystkich, którzy posiadają wiedzę na temat poszukiwanych osób:

Jeśli posiadacie wiedze o osobach poszukiwanych, prosimy zgłaszać to na najbliższą jednostkę Policji, bądź poprzez stronę poszukiwani.policja.pl, na której można też odnaleźć osoby poszukiwane.

Ciężarówka uwięziona między rogatkami! Nagranie mrozi krew w żyłach

Polska policja szuka ponad 46 tysięcy osób. Pełną listę znajdziecie na stronie.