Serce WOŚP

i

Autor: Sztab WOŚP Kraśnik

WOŚP

Znamy rozkład jazdy kraśnickiego finału WOŚP. Będzie maraton zumby, morsowanie i koncerty

2024-01-25 23:53

Kraśnik już po raz 32. zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z naszego miasta pomagają już od samego początku istnienia WOŚPu.

Poznaliśmy już wszystkie szczegóły dotyczące tegorocznego finału w Centrum Kultury i Promocji. Klasycznie nie zabraknie licytacji wielu gadżetów Orkiestry, czy też przedmiotów od darczyńców. Do wylicytowania będzie też między innymi podróż nową śmieciarką, vouchery na różne usługi czy wyjazd z burmistrzem Wojciechem Wilkiem na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej przeciwko Estonii.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kraśniku zaczynamy aktywnie i już w sobotę.

O szczegółach mówi szef sztabu Jacek Michalczyk:

W tym roku zaczynamy już w sobotę w Szkole Podstawowej numer 2 w Hali Sportowej. O czternastej odbędzie się maraton zumby. 6 instruktorów będzie wyciskać siódme poty z tych wszystkich, którzy przyjdą na maraton zumby. Ci, którzy wrzucą do puszeczki grosz będą mogli wejść na salę i tam będą mogli ćwiczyć przy skocznych dźwiękach muzyki.

Jak co roku do pomocy włączają się także kraśnickie morsy:

W niedzielę o godzinie 14:00 będzie morsowanie z z Kraśnickim Klubem Morsów. Od kilku lat nad zalewem spotykają się podczas finału orkiestry i tam w wodzie kwestują, tam dostają od nas ręcznik, taki okolicznościowy i ten ręcznik będzie zlicytowany. Wszystkie pieniążki trafią do sztabu i będą przekazane do fundacji, więc warto wpaść o godzinie. 14:00 nad kraśnicki zalew.

Człowiek z metalu 2 - WOŚP

A w niedzielę od godziny 16 rozpoczynają się koncerty:

Wystąpią: grupa Alien. To będą przeboje lat osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych, dużo Dżemu będzie i będzie można pośpiewać. Kinga Wołoszyn - znana, wschodząca gwiazda, Finalistka The Voice Kids. Gwiazdą tegorocznego finału WOŚP w Kraśniku jest ROXETTE TRIBUTE BAND. Będzie energicznie, będzie rockowo, a na koniec mamy Seeking Dreams czyli takie mocne uderzenie. Więc od szesnastej zapraszamy na koncerty do Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

Tegoroczne hasło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!"