Mirosław Sznajder

i

Autor: Mirosław Sznajder

Podróże

Zwiedził niemal wszystkie kraje Europy, a teraz chce stworzyć Kraśnicki Klub Podróżnika. Mirosław Sznajder szuka chętnych

2023-11-17 13:49

Mirosław Sznajder to kraśniczanin, który zwiedził już niemal całą Europę - pozostała mu tylko Islandia. Niedawno wpadł na pomysł aby dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi, a także słuchać podróżniczych historii kraśniczan.

Miejscem na takie rozmowy miałby być Kraśnicki Klub Podróżnika. Sam pomysłodawca zdradził nam jak wyglądałyby takie spotkania:

Przedewszystkim to dyskusja o tym co, kto i jak planuje. Nawet jeżeli ktoś nie ma pomysłu na wyjazd, to w ten czas, żeby przyjść i powiedzieć: słuchajcie, mam w takim i takim miesiącu wolne, co byście mi doradzili. Dlatego potrzebne jest większe grono, żeby było więcej tych pomysłów. Chodzi o doradzanie i takie swobodne porozmawianie czy powymienianie doświadczeń. Ja jeszcze wielu rzeczy nie odkryłem i chętnie właśnie bym skorzystał z czyichś porad, sam też coś bym na pewno miał do przekazania.

Przeleciała pół świata dla Igi Świątek! Niezwykła podróż kibicki z Tajwanu do Polski

Na ten moment pomysł spotkał się ze zbyt małym zainteresowaniem. Mirosław Sznajder wróci do tej myśli przed sezonem turystycznym kiedy prawdopodobnie więcej osób może zainteresować się takimi spotkania.